Novocal kiegészítők

444 termék

  • A Novocal állványos polcrendszer alapeleme egy négyemeletes, precíziós acélból készült, nikkelezett és magasfényű krómozott polcrendszer, négy saroklábon, egyszerű fehér háttér előtt ábrázolva.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Basic Unit Aresanyag: Precíziós acél, nikkel -beállított és magas fényű krómozott 4 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 370.826 HUF 291.989 HUF
    Akciós ár 370.826 HUF 291.989 HUF Normál ár 370.826 HUF 291.989 HUF

    zzgl. Versand

  • Egy 4 polcos, nikkelbevonatú, magasfényű krómozott precíziós acélból készült Novocal állvány alapegység szabadon áll egy fehér háttér előtt.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Basic Unit Aresanyag: Precíziós acél, nikkel -beállított és magas fényű krómozott 4 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 370.146 HUF 291.454 HUF
    Akciós ár 370.146 HUF 291.454 HUF Normál ár 370.146 HUF 291.454 HUF

    zzgl. Versand

  • „novocal – Megváltoztatjuk az ápolást.” feliratú, szürke és zöld színű logó, részben zöld nyíllal. Alatta fekete színnel a „-Nincs kép elérhető-” felirat, ahogyan a Novocal rozsdamentes acélból készült, a szekrénytestre szerelt kanül-hulladéktároló tartóján is látható (1 db).
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Anyag: Precíziós acél, nikkel -bélelt és magas fényű krómozott 2 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 363.267 HUF 286.037 HUF
    Akciós ár 363.267 HUF 286.037 HUF Normál ár 363.267 HUF 286.037 HUF

    zzgl. Versand

  • A „novocal” logója, amelyen egy zöld, kör alakú nyíl látható, alatta a „Wir bewegen Pflege.” felirat és a fekete színű „-Kép nem elérhető-” felirat, ami arra utal, hogy nincs kép a nikkelbevonatú, magasfényű krómozott precíziós acélból készült Novocal állvány-kiegészítő egységről.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal Paxxo Dynamic Stand Maxi Termékcsalád: Dinamikus Inox Szélesség: 560 mm magasság 955 mm Nyitás: | Csomag (1 darab)

    Normál ár 333.815 HUF 262.846 HUF
    Akciós ár 333.815 HUF 262.846 HUF Normál ár 333.815 HUF 262.846 HUF

    zzgl. Versand

  • „novocal – Megváltoztatjuk az ápolást.” feliratú, szürke és zöld színű logó, részben zöld nyíllal. Alatta fekete színnel a „-Nincs kép elérhető-” felirat, ahogyan a Novocal rozsdamentes acélból készült, a szekrénytestre szerelt kanül-hulladéktároló tartóján is látható (1 db).
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Anyag: Precíziós acél, nikkel -bélelt és magas fényű krómozott 2 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 348.113 HUF 274.105 HUF
    Akciós ár 348.113 HUF 274.105 HUF Normál ár 348.113 HUF 274.105 HUF

    zzgl. Versand

  • A Novocal állvány alapeleme nikkelbevonatú, magasfényű krómozott precíziós acélból készült, négy sarokoszloppal és nyitott kialakítással rendelkezik, négy rugalmas polccal.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Basic Unit Aresanyag: Precíziós acél, nikkel -beállított és magas fényű krómozott 4 sarok | Csomag (1 darab)

    Normál ár 343.729 HUF 270.653 HUF
    Akciós ár 343.729 HUF 270.653 HUF Normál ár 343.729 HUF 270.653 HUF

    zzgl. Versand

  • A Novocal állvány alapegység nikkelbevonatú, magasfényű krómozott precíziós acélból készült, 4 sarokkal, és állítható polcokkal rugalmas tárolási lehetőséget kínál – ideális irodai vagy otthoni tárolásra. A csomag 1 darabot tartalmaz.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Basic Unit Aresanyag: Precíziós acél, nikkel -beállított és magas fényű krómozott 4 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 342.712 HUF 269.852 HUF
    Akciós ár 342.712 HUF 269.852 HUF Normál ár 342.712 HUF 269.852 HUF

    zzgl. Versand

  • „novocal – Megváltoztatjuk az ápolást.” feliratú, szürke és zöld színű logó, részben zöld nyíllal. Alatta fekete színnel a „-Nincs kép elérhető-” felirat, ahogyan a Novocal rozsdamentes acélból készült, a szekrénytestre szerelt kanül-hulladéktároló tartóján is látható (1 db).
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal szállítási tartály anyag: alumínium térfogat: 223 liter 2 bock és 2 kormányhenger Ø 100 | Csomag (1 darab)

    Normál ár 326.324 HUF 256.948 HUF
    Akciós ár 326.324 HUF 256.948 HUF Normál ár 326.324 HUF 256.948 HUF

    zzgl. Versand

  • Egy 4 polcos, nikkelbevonatú, magasfényű krómozott precíziós acélból készült Novocal állvány alapegység szabadon áll egy fehér háttér előtt.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Basic Unit Aresanyag: Precíziós acél, nikkel -beállított és magas fényű krómozott 4 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 325.442 HUF 256.253 HUF
    Akciós ár 325.442 HUF 256.253 HUF Normál ár 325.442 HUF 256.253 HUF

    zzgl. Versand

  • A Novocal állványos polc alapeleme nikkelbevonatú és magasfényű krómozott precíziós acélból készült, 4 sarokkal ellátva; ez egy elegáns tárolópolc, amely stílusos rendet teremt – a csomag 1 darabot tartalmaz.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Basic Unit Aresanyag: Precíziós acél, nikkel -beállított és magas fényű krómozott 4 sarok | Csomag (1 darab)

    Normál ár 325.442 HUF 256.253 HUF
    Akciós ár 325.442 HUF 256.253 HUF Normál ár 325.442 HUF 256.253 HUF

    zzgl. Versand

  • A Novocal állványos polcrendszer alapeleme egy négyemeletes, precíziós acélból készült, nikkelezett és magasfényű krómozott polcrendszer, négy saroklábon, egyszerű fehér háttér előtt ábrázolva.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Basic Unit Aresanyag: Precíziós acél, nikkel -beállított és magas fényű krómozott 4 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 324.767 HUF 255.722 HUF
    Akciós ár 324.767 HUF 255.722 HUF Normál ár 324.767 HUF 255.722 HUF

    zzgl. Versand

  • „novocal – Megváltoztatjuk az ápolást.” feliratú, szürke és zöld színű logó, részben zöld nyíllal. Alatta fekete színnel a „-Nincs kép elérhető-” felirat, ahogyan a Novocal rozsdamentes acélból készült, a szekrénytestre szerelt kanül-hulladéktároló tartóján is látható (1 db).
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Anyag: Precíziós acél, nikkel -bélelt és nagyméretű króm -pult -2 | Csomag (1 darab)

    Normál ár 312.093 HUF 245.742 HUF
    Akciós ár 312.093 HUF 245.742 HUF Normál ár 312.093 HUF 245.742 HUF

    zzgl. Versand

  • „novocal – Megváltoztatjuk az ápolást.” feliratú, szürke és zöld színű logó, részben zöld nyíllal. Alatta fekete színnel a „-Nincs kép elérhető-” felirat, ahogyan a Novocal rozsdamentes acélból készült, a szekrénytestre szerelt kanül-hulladéktároló tartóján is látható (1 db).
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Anyag: Precíziós acél, nikkel -bélelt és magas fényű krómozott 2 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 312.093 HUF 245.742 HUF
    Akciós ár 312.093 HUF 245.742 HUF Normál ár 312.093 HUF 245.742 HUF

    zzgl. Versand

  • „novocal – Megváltoztatjuk az ápolást.” feliratú, szürke és zöld színű logó, részben zöld nyíllal. Alatta fekete színnel a „-Nincs kép elérhető-” felirat, ahogyan a Novocal rozsdamentes acélból készült, a szekrénytestre szerelt kanül-hulladéktároló tartóján is látható (1 db).
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Anyag: Precíziós acél, nikkel -bélelt és magas fényű krómozott 2 EC | Csomag (1 darab)

    Normál ár 312.093 HUF 245.742 HUF
    Akciós ár 312.093 HUF 245.742 HUF Normál ár 312.093 HUF 245.742 HUF

    zzgl. Versand

  • A Novocal állvány alapegység nikkelbevonatú, magasfényű krómozott precíziós acélból készült, 4 sarokkal, és állítható polcokkal rugalmas tárolási lehetőséget kínál – ideális irodai vagy otthoni tárolásra. A csomag 1 darabot tartalmaz.
    Forgalmazó:
    Novokális

    Novocal állvány Regal Basic Unit Aresanyag: Precíziós acél, nikkel -beállított és magas fényű krómozott 4 sarok | Csomag (1 darab)

    Normál ár 303.434 HUF 238.925 HUF
    Akciós ár 303.434 HUF 238.925 HUF Normál ár 303.434 HUF 238.925 HUF

    zzgl. Versand


Novocal kiegészítők – átgondolt megoldások az ápolás, a higiénia és a szervezés területén

A hatékonyság, a biztonság és a higiénia döntő fontosságúak a professzionális munkakörnyezetekben. A Novocal kiegészítőkkel az ápolási, orvosi és higiéniai területen működő intézmények kiváló minőségű rendszermegoldásokhoz jutnak, amelyek megkönnyítik a mindennapi munkát és megfelelnek a legmagasabb szabványoknak.

A Novocal termékválasztéka számos funkcionális kiegészítőt kínál – a praktikus tartóktól és hulladékkezelő rendszerektől kezdve a szállítókocsikon át egészen a bútor- és munkaállomás-rendszerekhez szükséges alkatrészekig. Minden termék precízen gyártott, tartós és a professzionális használat követelményeihez igazított.

A strapabíró anyagoknak, a higiénikus felületeknek és a jól átgondolt részleteknek köszönhetően a Novocal kiegészítők jelentősen hozzájárulnak a tiszta, rendezett és hatékony munkakörnyezethez.


A kiváló minőségű Novocal kiegészítők jellemzői

A Novocal évek óta a „Made in Germany” minőséget képviseli – egyértelműen az ápolási és higiéniai technológiára összpontosítva. A kiegészítők optimálisan igazodnak a szakmai mindennapokhoz, és funkcionalitásukkal, stabilitásukkal és tartósságukkal nyűgöznek le.

Egy bevált példa erre a Novocal SLIDE higiénikus szemetes, amely rozsdamentes acélból készül a maximális higiénia és az egyszerű tisztítás érdekében. Ugyanilyen praktikusak a Novocal rácsos lécek is, amelyek rugalmas rögzítési megoldásokat tesznek lehetővé az egészségügyi intézményekben. Kiegészítésképpen a Novocal ruhaállvány stabil, mozgatható tárolási megoldást kínál a munkaruhák vagy védőruházat számára.

A Novocal kiegészítők előnyei áttekintve:

  • Higiénikus és tartós rozsdamentes acél kialakítás
  • Magas stabilitás még napi igénybevétel mellett is
  • Felhasználóbarát kezelhetőség és egyszerű tisztítás
  • Kompatibilis a szokásos ápolási és higiéniai rendszerekkel
  • Átgondolt funkcionalitás a hatékony munkafolyamatok érdekében

A minőség, az ergonómia és a rugalmasság kombinációja teszi a Novocal kiegészítőket a modern ápolási és munkakörnyezetek elengedhetetlen részévé.


Alkalmazás és gyakorlati tippek a szakmai mindennapokhoz

A Novocal kiegészítők sokoldalúan használhatók, és optimálisan integrálhatók a meglévő berendezésekbe. Akár a nővérszobában, a laboratóriumban, a műtőben vagy a takarítás során – a termékeket a mindennapi használatra tervezték, és támogatják a hatékony munkavégzést higiénikus körülmények között.

A rozsdamentes acél felületek könnyen fertőtleníthetők, és különösen ellenállóak a nedvességgel és a tisztítószerekkel szemben. Így a minőség intenzív használat mellett is tartósan megmarad. A magas higiéniai követelményeket támasztó munkaterületeken ajánlott a rendszeres ápolás megfelelő felületi tisztítószerekkel a fényesség és a működőképesség megőrzése érdekében.

A kiegészítők felszerelése vagy átalakítása során ügyelni kell arra, hogy a rögzítések szilárdan üljenek, és azokat rendszeresen ellenőrizzék – különösen a rögzítőrendszerek vagy a hordozható eszközök esetében. Így a mindennapi munka biztonságos és zökkenőmentesen szervezett marad.

Tipp: Az egységes kiegészítőcsalád nemcsak megkönnyíti a tisztítást, hanem professzionális megjelenést is biztosít minden munkaterületen.


A Novocal minősége, biztonsága és rendszerválasztéka

A Novocal kiegészítői a megbízhatóságot, az ergonómiát és a tartósságot képviselik. Kiváló minőségű anyagokból készülnek, megfelelnek a modern ápolási és higiéniai szabványok követelményeinek, és egyúttal hozzájárulnak a folyamatok optimalizálásához.

A Novocal nagy hangsúlyt fektet a fenntartható gyártásra, a precíz kivitelezésre és a moduláris kompatibilitásra. Számos termék egy olyan rendszer része, amely egyénileg bővíthető – így felszerelése rugalmas és jövőbiztos marad.

A mindennapi munka hatékonyságának további növelése érdekében a Novocal kiegészítői kiválóan kombinálhatók kiegészítő területekkel:

Az Altruan kínálatában széles választékban talál Novocal kiegészítőket – ideálisak ápolási intézmények, klinikák, laboratóriumok és mindenki számára, aki nagy hangsúlyt fektet a minőségre, a funkcionalitásra és a higiéniára.

Mi az a Novocal kiegészítők?

A Novocal tartozékai kiváló minőségű alkatrészeket és kiegészítő termékeket tartalmaznak az ápolási, orvosi és higiéniai területeken – amelyeket a tartós használat és az optimális funkcionalitás érdekében fejlesztettek ki.

Milyen anyagokból készülnek a Novocal kiegészítők?

A legtöbb termék rozsdamentes acélból vagy erős műanyagból készül. Emiatt könnyen kezelhetőek, higiénikusak és ellenállnak a nedvességnek és a tisztítószereknek.

Mely alkalmazási területekre alkalmasak a Novocal kiegészítők?

Elsősorban kórházakban, gondozási intézményekben, laboratóriumokban és higiéniai cégekben használják, de más professzionális munkakörnyezetekben is alkalmazható.

Hogyan tisztíthatók a Novocal kiegészítők?

A rozsdamentes acél és műanyag alkatrészek enyhe tisztítószerekkel vagy fertőtlenítőszerekkel könnyen karbantarthatók. A rendszeres tisztítás megőrzi a felület higiénikusságát és meghosszabbítja annak élettartamát.